All Products
-
LoRaWAN Energy Meter
-
LoRaWAN Water Meter
-
LoRaWAN Gas Meter
-
Smart Electricity Meters
-
Prepaid Energy Meter
-
Single Phase Energy Meter
-
Three Phase Energy Meter
-
IOT Smart Water Meter
-
Remote Water Meter
-
Smart Gas Meter
-
AMI Solutions
-
Automatic Meter Reading System
-
Power Distribution Monitoring System
-
Advanced Metering Infrastructure
-
Environmental Monitoring Sensor
Keywords [ odm temperature measuring system ] match 93 Products.
ODM Smart Electricity Meters DTZY2397 IoT 3 Phase Multifunction Meter
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Qualification: | Three-phase Direct Table,Three-phase CT Table |
| Rated Voltage Un: | 3×220/380V |
ODM PLC LoRaWAN Energy Meter Smart IOT Single Phase Digital Energy Meter
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single |
ODM IoT Based Smart Three Phase Energy Meter Solution IEC62053-21 Standard
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
ODM Three Phase Energy Meter LoraWan Smart Electricity Meter 80A / 100A
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
TimeWave Three Phases Electric Meter IoT LoRaWAN Smart Measuring Device DDZY2397
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Operating Voltage: | 80% Un ~ 115% Un |
| Rated Current Limit Ib: | 5A |
LoraWan Water Flow Measurement Devices Smart Water Conservation Meter
| Customization: | OEM/ODM |
|---|---|
| Connectivity Protocol: | LoraWan |
| Nominal Caliber (mm): | 15/20/25 |
ODM Smart LoRaWAN Water Meter Wireless IOT Enabled Water Meter
| Customization: | OEM/ODM |
|---|---|
| Connectivity Protocol: | LoraWan |
| Nominal Caliber (mm): | 15/20/25 |
ODM LoRaWAN IOT Smart Water Meter Digital Water Leak Detection Meter
| Name: | IOT Smart Water Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Connectivity Protocol: | LoraWan |
Wireless Power Meter Single Phase IoT Smart Lorawan Electric Energy Measurement
| Name: | Single Phase IoT Smart Electric Energy Meter |
|---|---|
| Color: | Off-white |
| Size: | 160mm×120mm×58mm |
Three Phase Multi Tariff Electricity Meter Tariff Control Wireless Kwh Meter 50Hz
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |

