All Products
-
LoRaWAN Energy Meter
-
LoRaWAN Water Meter
-
LoRaWAN Gas Meter
-
Smart Electricity Meters
-
Prepaid Energy Meter
-
Single Phase Energy Meter
-
Three Phase Energy Meter
-
IOT Smart Water Meter
-
Remote Water Meter
-
Smart Gas Meter
-
AMI Solutions
-
Automatic Meter Reading System
-
Power Distribution Monitoring System
-
Advanced Metering Infrastructure
-
Environmental Monitoring Sensor
Keywords [ odm temperature measuring system ] match 93 Products.
LoRaWan IOT Smart Energy Meter Solutions For Enhanced Electricity Management
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
RS485 LoRaWAN Three Phase Energy Meter IoT Based Energy Metering System
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
50Hz Three Phase Energy Meter Iot Based Smart Energy Meter DL/T645-2007 Standard
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
OEM IoT Based Three Phase Energy Meter LoRaWAN Energy Management Platform
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
RS485 Smart Electricity Meters / IOT Based Energy Meter For Tracking And Billing
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
Single Phase Smart Water Metering System IOT Water Meter Management
| Name: | Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
Advanced Single Phase Energy Meter IoT Based Prepaid Metering Solutions
| Name: | Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single |
OEM 50Hz Smart Electricity Meters Intelligent Kwh 3 Phase Meter
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
LoRaWAN Three Phase Energy Meter Wireless Transmission Iot Based Electricity Energy Meter
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Rated Voltage Un: | 3×220/380V |
| Power Consumption: | Non Communication State≤1.5W , In Communication State≤3W |
Lorawan Smart Energy Meter Wireless Three Phase Meter Digital Power Meter 3 Phase Wifi Enabled Electric Meter
| Name: | Lorawan IoT Smart Electric Energy Meter |
|---|---|
| Frequency: | 50Hz |
| Weight: | 1.2kg |

