All Products
-
LoRaWAN Energy Meter
-
LoRaWAN Water Meter
-
LoRaWAN Gas Meter
-
Smart Electricity Meters
-
Prepaid Energy Meter
-
Single Phase Energy Meter
-
Three Phase Energy Meter
-
IOT Smart Water Meter
-
Remote Water Meter
-
Smart Gas Meter
-
AMI Solutions
-
Automatic Meter Reading System
-
Power Distribution Monitoring System
-
Advanced Metering Infrastructure
-
Environmental Monitoring Sensor
Keywords [ odm temperature measuring system ] match 93 Products.
LoRaWAN Energy Meter IoT Wireless 3 Phase Electric Meter Wall Mounted
| Name: | Lorawan IoT Smart Electric Energy Meter |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Communication Protocol: | DL/T645-2007 |
Wireless LoRaWAN Energy Meter Smart IoT Three Phase Electric Meter
| Name: | Three Phase Smart Meter |
|---|---|
| Material: | Flame Retardant |
| Display: | LCD Screen |
Civil LoRaWAN Smart Electric Meter Monitoring Meters Multifunctional Energy Meter MID Energy Meter For Home
| Name: | Smart Energy Meter |
|---|---|
| Installation: | Direct Connected |
| Rated Voltage Un: | 3×220/380V |
Smart Three Phase Digital Energy Meter Wireless LoRaWAN Direct Connected
| Name: | Three-phase Smart Energy Meter |
|---|---|
| Display: | LCD Screen |
| Operate Life: | >10 Years |
LoRaWAN Wireless Energy Meter 3 Phase Smart Energy Meter 220v Kwh Meter Home Energy Monitoring Devices
| Name: | Three-phase Energy Meter |
|---|---|
| Display: | LCD Screen |
| Operate Life: | >10 Years |
220V LoraWan IoT Smart Energy Meter DDZY2397 Secure Single Phase Energy Meter
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Voltage(V): | 220V |
| Current(A): | 5(60)A/0.25 ~ 0.5(60)A |
High Accuracy LoRaWAN Energy Meter IoT Wireless 50Hz 220V 1 Phase DDZY2397
| Name: | TimeWave 220V LoRaWAN Single-phase IoT Smart Wireless High Accuracy Energy Meter DDZY2397 |
|---|---|
| Size: | 160mm × 112 Mm × 58 Mm |
| Work Life: | >10 Years |
Single Phase 220V LoRaWAN Energy Meter Wireless Smart Iot Electricity Meter
| Name: | LoRaWAN IoT Energy Meter |
|---|---|
| Material: | Plastic Shell |
| Structure: | Wall Mounted |
Smart LoRaWAN Energy Meter Wireless Single Phase Power Meter Insulation Resistance
| Name: | Single Phase Smart Electric Energy |
|---|---|
| Material: | Flame Retardant |
| Structure: | Direct Connected |
LoRaWAN Single Phase Energy Meter Flame Retardant Advanced Smart Power Consumption Meter IOT Watt Meter
| Name: | Single Phase Smart Energy Meter |
|---|---|
| Material: | Flame Retardant |
| Structure: | Direct Connected |

