All Products
-
LoRaWAN Energy Meter
-
LoRaWAN Water Meter
-
LoRaWAN Gas Meter
-
Smart Electricity Meters
-
Prepaid Energy Meter
-
Single Phase Energy Meter
-
Three Phase Energy Meter
-
IOT Smart Water Meter
-
Remote Water Meter
-
Smart Gas Meter
-
AMI Solutions
-
Automatic Meter Reading System
-
Power Distribution Monitoring System
-
Advanced Metering Infrastructure
-
Environmental Monitoring Sensor
Keywords [ odm temperature measuring system ] match 93 Products.
LoRaWAN Single Phase Digital Power Meter LoRaWAN IoT Power Direct Smart Meter for Home
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Rated Voltage Un: | 220V/3*220v/380v |
| Active Measurement Accuracy: | Class B / 1 |
LoRaWAN Single Phase Secure Electric Smart Meter LoraWan Multifunction Load Identification
| Rated Voltage Un: | 220V/3*220v/380v |
|---|---|
| Working Voltage: | 80%~120% (rated Voltage) |
| Calibration Current: | 5(60)A/0.25 ~ 0.5(60)A |
LoRaWAN Wireless Single Phase Multifunction Meter IoT Digital Electric Power Meter
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Rated Voltage Un: | 220V/3*220v/380v |
| Operating Voltage: | 80% Un ~ 115% Un |
LoRaWAN Smart Single Phase Digital Electric Meter IoT Direct Connected Lora Based Energy Meter
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Rated Voltage Un: | 220V/3*220v/380v |
| Operating Voltage: | 80% Un ~ 115% Un |
LoRaWAN Wireless Transmission Iot Based Electricity Energy Meter 220V Smart Meter Solution
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Qualification: | Three-phase Direct Table,Three-phase CT Table |
| Rated Voltage Un: | 3×220/380V |
Anti Corrosion LoRaWAN Energy Meter LCD Display Smart Energy Meter IoT
| Name: | Smart Energy Meter |
|---|---|
| Material: | Flame Retardant |
| Display: | LCD Screen |
Smart LoraWan Water Meter Management Solution With Real Time Control
| Customization: | OEM/ODM |
|---|---|
| Connectivity Protocol: | LoraWan |
| Nominal Caliber (mm): | 15/20/25 |
Real Time Monitoring Water Meter Lora IoT Smart Water Management
| Name: | IOT Smart Water Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Connectivity Protocol: | LoraWan |
Smart LoRaWAN Water Meter Accurate Secure Water Consumption Monitoring
| Customization: | OEM/ODM |
|---|---|
| Connectivity Protocol: | LoraWan |
| Nominal Caliber (mm): | 15/20/25 |
T30 / T90 Smart LoRaWAN Water Metering Solution With Real Time Alerts And Billing
| Customization: | OEM/ODM |
|---|---|
| Connectivity Protocol: | LoraWan |
| Nominal Caliber (mm): | 15/20/25 |

