All Products
-
LoRaWAN Energy Meter
-
LoRaWAN Water Meter
-
LoRaWAN Gas Meter
-
Smart Electricity Meters
-
Prepaid Energy Meter
-
Single Phase Energy Meter
-
Three Phase Energy Meter
-
IOT Smart Water Meter
-
Remote Water Meter
-
Smart Gas Meter
-
AMI Solutions
-
Automatic Meter Reading System
-
Power Distribution Monitoring System
-
Advanced Metering Infrastructure
-
Environmental Monitoring Sensor
Keywords [ 220v electric kwh meter 1 phase ] match 73 Products.
High Accuracy LoRaWAN Energy Meter IoT Wireless 50Hz 220V 1 Phase DDZY2397
| Name: | TimeWave 220V LoRaWAN Single-phase IoT Smart Wireless High Accuracy Energy Meter DDZY2397 |
|---|---|
| Size: | 160mm × 112 Mm × 58 Mm |
| Work Life: | >10 Years |
IoT One Phase Electric Meter Smart LoRaWAN Electric Meter Monitoring Device
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/three |
Din Rail One Phase Energy Meter Lorawan Prepaid Digital DC Power Consumption Meter
| Customization: | OEM/ODM |
|---|---|
| Phase: | Single |
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
TimeWave 1 Phase Energy Meter Wireless IOT Energy Management System DDZY2397
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Rated Voltage Un: | 220V/3*220v/380v |
| Operating Voltage: | 80% Un ~ 115% Un |
Smart LoRaWAN Energy Meter Wireless Single Phase Power Meter Insulation Resistance
| Name: | Single Phase Smart Electric Energy |
|---|---|
| Material: | Flame Retardant |
| Structure: | Direct Connected |
LoRaWAN Single Phase Energy Meter Flame Retardant Advanced Smart Power Consumption Meter IOT Watt Meter
| Name: | Single Phase Smart Energy Meter |
|---|---|
| Material: | Flame Retardant |
| Structure: | Direct Connected |
LoRaWAN Single Phase Digital Power Meter LoRaWAN IoT Power Direct Smart Meter for Home
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Rated Voltage Un: | 220V/3*220v/380v |
| Active Measurement Accuracy: | Class B / 1 |
Anti Corrosion LoRaWAN Energy Meter LCD Display Smart Energy Meter IoT
| Name: | Smart Energy Meter |
|---|---|
| Material: | Flame Retardant |
| Display: | LCD Screen |
LCD kWh LoRaWAN Energy Meter IEC 62053-21 Single Phase Watt Hour Meter
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
TimeWave Three Phases Electric Meter IoT LoRaWAN Smart Measuring Device DDZY2397
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Operating Voltage: | 80% Un ~ 115% Un |
| Rated Current Limit Ib: | 5A |

