All Products
-
LoRaWAN Energy Meter
-
LoRaWAN Water Meter
-
LoRaWAN Gas Meter
-
Smart Electricity Meters
-
Prepaid Energy Meter
-
Single Phase Energy Meter
-
Three Phase Energy Meter
-
IOT Smart Water Meter
-
Remote Water Meter
-
Smart Gas Meter
-
AMI Solutions
-
Automatic Meter Reading System
-
Power Distribution Monitoring System
-
Advanced Metering Infrastructure
-
Environmental Monitoring Sensor
Keywords [ 220v electric kwh meter 1 phase ] match 73 Products.
LoRaWAN Smart Single Phase Digital Electric Meter IoT Direct Connected Lora Based Energy Meter
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Rated Voltage Un: | 220V/3*220v/380v |
| Operating Voltage: | 80% Un ~ 115% Un |
LoRaWAN Three Phase Intelligent Prepaid Energy Meterr 220V Smart Power Consumption Meter
| Standards: | IEC62053-21, IEC62052-11, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Qualification: | Three-phase Direct Table,Three-phase CT Table |
| Rated Voltage Un: | 3×220/380V |
Single Phase RS485/LoRaWAN/CAT.1 Modbus DIN Rail Smart Prepaid Digital Energy Meter
| Name: | Smart Energy Meter |
|---|---|
| After-sales Service: | Online/Telephone/Vedio Guaidence |
| Warranty: | 18 Months |
ODM Smart Electricity Meters DTZY2397 IoT 3 Phase Multifunction Meter
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Qualification: | Three-phase Direct Table,Three-phase CT Table |
| Rated Voltage Un: | 3×220/380V |
Three Phase LoRaWAN Smart Electricity Meters With App Remote Control Function
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
RS485 LoRaWAN Three Phase Energy Meter IoT Based Energy Metering System
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
LoRaWAN Voltage Current Power Energy Meter RS485 Communication Three Phase
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
IOT LoRaWAN Electricity Meter 5(80)A 220V Smart Din Rail Single Phase Energy Meter
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single |
Remote Control LoRaWAN Energy Meter Single Phase 4 Wire Wireless Electricity Meter
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single |
1 Phase LoRaWAN Energy Meter Remote Control IEC62053-21 IEC62052-11 DL/T645-2007
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single |

