All Products
-
LoRaWAN Energy Meter
-
LoRaWAN Water Meter
-
LoRaWAN Gas Meter
-
Smart Electricity Meters
-
Prepaid Energy Meter
-
Single Phase Energy Meter
-
Three Phase Energy Meter
-
IOT Smart Water Meter
-
Remote Water Meter
-
Smart Gas Meter
-
AMI Solutions
-
Automatic Meter Reading System
-
Power Distribution Monitoring System
-
Advanced Metering Infrastructure
-
Environmental Monitoring Sensor
Keywords [ 220v electric kwh meter 1 phase ] match 73 Products.
IoT Intelligent Single Phase Energy Meter LoraWan Smart Meter Solutions
| Name: | Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
LoRaWAN Energy Meter IoT Wireless 3 Phase Electric Meter Wall Mounted
| Name: | Lorawan IoT Smart Electric Energy Meter |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Communication Protocol: | DL/T645-2007 |
Load Identification LoRaWAN Energy Meter 220V Smart Home Power Meter ISO/IEC 9001
| Name: | Single-phase Load Identification Electric Energy Meter |
|---|---|
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
| Display: | LCD Screen |
LCD Digital Display LoRaWAN Energy Meter Wireless 220V 3 Phase Direct Connected
| Name: | Three Phase Energy Meter |
|---|---|
| Rated Voltage (Un): | 220V |
| Structure: | Direct Connected |
OEM 50Hz Smart Electricity Meters Intelligent Kwh 3 Phase Meter
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
Wireless LoRaWAN Energy Meter Smart IoT Three Phase Electric Meter
| Name: | Three Phase Smart Meter |
|---|---|
| Material: | Flame Retardant |
| Display: | LCD Screen |
Smart Three Phase Digital Energy Meter Wireless LoRaWAN Direct Connected
| Name: | Three-phase Smart Energy Meter |
|---|---|
| Display: | LCD Screen |
| Operate Life: | >10 Years |
Civil LoRaWAN Smart Electric Meter Monitoring Meters Multifunctional Energy Meter MID Energy Meter For Home
| Name: | Smart Energy Meter |
|---|---|
| Installation: | Direct Connected |
| Rated Voltage Un: | 3×220/380V |
ODM Three Phase Energy Meter LoraWan Smart Electricity Meter 80A / 100A
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
220V LoraWan IoT Smart Energy Meter DDZY2397 Secure Single Phase Energy Meter
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Voltage(V): | 220V |
| Current(A): | 5(60)A/0.25 ~ 0.5(60)A |

