All Products
-
LoRaWAN Energy Meter
-
LoRaWAN Water Meter
-
LoRaWAN Gas Meter
-
Smart Electricity Meters
-
Prepaid Energy Meter
-
Single Phase Energy Meter
-
Three Phase Energy Meter
-
IOT Smart Water Meter
-
Remote Water Meter
-
Smart Gas Meter
-
AMI Solutions
-
Automatic Meter Reading System
-
Power Distribution Monitoring System
-
Advanced Metering Infrastructure
-
Environmental Monitoring Sensor
Keywords [ wireless three phase energy meter ] match 94 Products.
1 Phase LoRaWAN Energy Meter Remote Control IEC62053-21 IEC62052-11 DL/T645-2007
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single |
Din Rail LoRaWAN Energy Meter Smart Single Phase AS923MHz EU868MHz AU915MHz
| Customization: | OEM/ODM |
|---|---|
| Phase: | Single |
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
Single Phase Lorawan Electric Meter 50Hz Wifi Smart Energy Meter With Gsm Modem
| Customization: | OEM/ODM |
|---|---|
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
Smart Electric Energy Meter Single & Three Phase, Lorawan/Wi-Fi/4G/RS485 With Prepaid Remote Control And Ami/AMR Solution
| Communication: | Lorawan/WiFi/Bluetooth/RS485/4G |
|---|---|
| Installation Method: | Wall Hanging |
| Standard: | IEC62053-21, IEC62052-11, Dl/T645-2007 |
Smart Prepaid Energy Meter Intelligent LoRaWAN 3 Phase 4 Wire Energy Meter
| Standards: | IEC62053-21, IEC62052-11, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Qualification: | Three-phase Direct Table,Three-phase CT Table |
| Rated Voltage Un: | 3×220/380V |
IoT 3 Phase Electricity Meter LoRaWAN With Real Time Data Analysis And Visualization
| Name: | Three-phase Smart Electricity Meter |
|---|---|
| Qualification: | Three-phase Direct Table,Three-phase CT Table |
| Rated Voltage Un: | 3×220/380V |
WiFi Single Phase Smart Electric Energy Meter with Prepaid Remote Control and Electricity on-off Control, Time-Based Billing
| Communication: | WiFi |
|---|---|
| Installation Method: | Wall Hanging |
| Standard: | IEC62053-21, IEC62052-11, Dl/T645-2007 |
Smart Bluetooth Parent-Child Electronic Energy Meter Single Phase, LoRaWAN / Nb / 4G / WiFi
| Packaging Details: | 20pcs/carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-5 weeks after receive the payment |
| Supply Ability: | 2000 set/week |
LoRaWAN Single Phase Prepaid Energy Meter 220V Smart Load Identification LCD Screen Real-time Monitor
| Rated Voltage Un: | 220V |
|---|---|
| Working Voltage: | 80%~120% (rated Voltage) |
| Calibration Current: | 5(60)A/0.25 ~ 0.5(60)A |
LoRaWAN Smart Single Phase Digital Electric Meter IoT Direct Connected Lora Based Energy Meter
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Rated Voltage Un: | 220V/3*220v/380v |
| Operating Voltage: | 80% Un ~ 115% Un |

