All Products
-
LoRaWAN Energy Meter
-
LoRaWAN Water Meter
-
LoRaWAN Gas Meter
-
Smart Electricity Meters
-
Prepaid Energy Meter
-
Single Phase Energy Meter
-
Three Phase Energy Meter
-
IOT Smart Water Meter
-
Remote Water Meter
-
Smart Gas Meter
-
AMI Solutions
-
Automatic Meter Reading System
-
Power Distribution Monitoring System
-
Advanced Metering Infrastructure
-
Environmental Monitoring Sensor
Keywords [ lorawan energy meter ] match 212 Products.
Civil LoRaWAN Smart Electric Meter Monitoring Meters Multifunctional Energy Meter MID Energy Meter For Home
| Name: | Smart Energy Meter |
|---|---|
| Installation: | Direct Connected |
| Rated Voltage Un: | 3×220/380V |
ODM IoT Based Smart Three Phase Energy Meter Solution IEC62053-21 Standard
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
RS485 Smart Electricity Meters / IOT Based Energy Meter For Tracking And Billing
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
Smart Three Phase Digital Energy Meter Wireless LoRaWAN Direct Connected
| Name: | Three-phase Smart Energy Meter |
|---|---|
| Display: | LCD Screen |
| Operate Life: | >10 Years |
Advanced Single Phase Energy Meter IoT Based Prepaid Metering Solutions
| Name: | Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single |
Civil Prepaid Smart Energy Meter LoRaWAN Single Phase Electric Meter
| Name: | Smart Energy Meter |
|---|---|
| Weight: | 0.8 Kg |
| Installation: | Direct Connected |
LoRaWAN Wireless Transmission Iot Based Electricity Energy Meter 220V Smart Meter Solution
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Qualification: | Three-phase Direct Table,Three-phase CT Table |
| Rated Voltage Un: | 3×220/380V |
High Accuracy Secure 3 Phase Energy Meter 220V LoRaWAN IoT Wireless DTZY2397
| Name: | TimeWave 220V LoRaWAN Three-phase Smart IoT Wireless High Accuracy Energy Meter DTZY2397 |
|---|---|
| Standard: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
| Color: | Off-white |
TimeWave 1 Phase Energy Meter Wireless IOT Energy Management System DDZY2397
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Rated Voltage Un: | 220V/3*220v/380v |
| Operating Voltage: | 80% Un ~ 115% Un |
220V LoRaWAN Electric Single Phase Meter IoT Wireless Intelligent Energy Meter
| Name: | TimeWave 220V LoRaWAN Single-phase Smart IoT Wireless High Accuracy Energy Meter DDZY2397 |
|---|---|
| Standard: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
| Color: | Off-white |

