All Products
-
LoRaWAN Energy Meter
-
LoRaWAN Water Meter
-
LoRaWAN Gas Meter
-
Smart Electricity Meters
-
Prepaid Energy Meter
-
Single Phase Energy Meter
-
Three Phase Energy Meter
-
IOT Smart Water Meter
-
Remote Water Meter
-
Smart Gas Meter
-
AMI Solutions
-
Automatic Meter Reading System
-
Power Distribution Monitoring System
-
Advanced Metering Infrastructure
-
Environmental Monitoring Sensor
Keywords [ lorawan energy meter ] match 212 Products.
12V 400mA Advanced Metering Infrastructure LoRaWAN Single Three Phase Energy Meter
| Name: | LoRaWAN Communication Module |
|---|---|
| Temperature: | - 20 ℃~+65 ℃ |
| Relative Humidity: | ≤ 95% |
LoRaWAN Three Phase Energy Meter Wireless Transmission Iot Based Electricity Energy Meter
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Rated Voltage Un: | 3×220/380V |
| Power Consumption: | Non Communication State≤1.5W , In Communication State≤3W |
220V LoraWan IoT Smart Energy Meter DDZY2397 Secure Single Phase Energy Meter
| Standards: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Voltage(V): | 220V |
| Current(A): | 5(60)A/0.25 ~ 0.5(60)A |
Smart Single Phase Energy Meter 220V IOT Energy Management Solutions
| Name: | Smart Single Phase Elecctrcity Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single |
50Hz Three Phase Energy Meter Iot Based Smart Energy Meter DL/T645-2007 Standard
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
LoRaWAN Single Phase Energy Meter Flame Retardant Advanced Smart Power Consumption Meter IOT Watt Meter
| Name: | Single Phase Smart Energy Meter |
|---|---|
| Material: | Flame Retardant |
| Structure: | Direct Connected |
Keypad Single Phase Energy Meter STS Standard IP54 Prepaid Smart Measuring Device
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single |
Smart Secure Three Phase Energy Meter IoT 4G Wifi Wireless Energy Monitoring System
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
Smart 3 Phase Watt Hour Meter LoRa RF Wifi ANSI Socket Gprs Energy Meter
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |
Lora Voltage Current Power Energy Meter Digital Multimeter LCD Power Meter 3 Phase
| Product: | Single/Three Phases Smart Energy Meter |
|---|---|
| Customization: | OEM/ODM |
| Phase: | Single/Three |

